Medicalgorithmics S.A.
Medicalgorithmics - Pocket ECG

Kto chciałby się przekonać o innowacyjności i sile polskiej myśli technologicznej, powinien odwiedzić stronę medicalgorithmics.pl. Dlaczego? Ponieważ to producent prowadzący działalność w Gdańsku i Warszawie, notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, zdobywający kolejne rynki na całym świecie swoimi niezwykłymi urządzeniami.

Największą sławę firmie przyniosło urządzenie Pocket ECG, które umożliwia zdalną diagnostykę serca, ze szczególnym naciskiem na wszelkie arytmie i komplikacje zagrażające zdrowiu i życiu. Zarówno w trakcie terapii, jak i rehabilitacji czy codziennego życia z chorobą urządzenie o kieszonkowych wymiarach, ale potężnych możliwościach jest nieocenionym wsparciem.

Morfologia serca jest przekazywana na bieżąco i zdalnie, a lekarz z dostępem do Internetu, w dowolnym czasie i miejscu, może po prostu sprawdzić, jak pracuje serce pacjenta. Jeśli na podstawie precyzyjnych i aktualnych danych wykrywa nieprawidłowości, może natychmiastowo zainterweniować lub wyciągnąć wnioski co do dalszego leczenia.

Utworzono: 2019-01-27Informacje:

Nazwa: Medicalgorithmics S.A.
Adres: Al. Jerozolimskie 81
Kod pocztowy: 02-001
Miejscowość: Warszawa
Telefon: +48 22 825 12 49
WWW: https://www.medicalgorithmics.pl/

Wystaw komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)


Podobne Wizytówki

Macromedica Centrum Medyczne

Warszawa

Cocktails World - Agencja Barmańska

Warszawa

JDS Consulting sp. z o.o. sp.k.

Warszawa