Meritum Centrum Medyczne
Meritum Centrum Medyczne - Korekta uszu

Zwykle nie zaleca się przeprowadzania operacji plastycznych u dzieci. Pewnego rodzaju wyjątek stanowi korekta uszu, którą można wykonać już wówczas, kiedy dziecko skończy 6 lat. Jeśli więc Twoje dziecko ma odstające uszy i boisz się, np. tego, że jak w niedługim czasie pójdzie do szkoły, to dzieci będą mu dokuczać.

Na chirurgia-plastyczna.eu znajdziesz tam numer telefonu do szczecińskiej kliniki chirurgii plastycznej, zadzwoń i umów się na konsultacje. Twoje dziecko skonsultuje wybitny chirurg plastyk, który przeprowadził już wiele tego typu zabiegów u pacjentów w różnym wieku. Można powiedzieć, że to rutynowy i krótko trwający zabieg, znacznie poprawiający komfort życia pacjentów, którzy wreszcie nie muszą się wstydzić odstających uszu.

Sam zabieg trwa ok. 40 minut, a blizny po zabiegu są niemalże niewidocznie i szybko się goją, choć na początku może wystąpić obrzęk małżowiny usznej, dlatego pacjent przez okres ok. 6 tygodni podczas snu powinien nosić specjalną opaskę uciskową, która przyspiesza gojenie się ran.

Utworzono: 2018-04-19Informacje:

Nazwa: Meritum Centrum Medyczne
Adres: Mikołaja Kopernika 28
Kod pocztowy: 72-400
Miejscowość: Kamień Pomorski
Telefon: +48 91 382 35 60
WWW: https://www.chirurgia-plastyczna.eu/

Wystaw komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)


Podobne Wizytówki

Averto Sp. z o. o.

Szczecin

Kapitan Cook

Luboń

SYSTEM 1 Sp. z o. o.

Szczecinek